7286R2KL.25
Číslo produktu DigiKey
987-1135-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
7286R2KL.25
Popis
POT 2K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Podrobný popis
2k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 10.0 Kierros Drátový (navíjený) 2W Pájecí věž
Modely EDA/CAD
7286R2KL.25 Modely
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Odpor (ohmy)
2k
Tolerance
±5%
Délka aktuátoru
0,812" (20,63mm)
Výkon (W)
2W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,874" prům. (22,20mm)