7286R100KL.25
Číslo produktu DigiKey
987-1130-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
7286R100KL.25
Popis
POT 100K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 10.0 Kierros Drátový (navíjený) 2W Pájecí věž
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
7286R100KL.25 Modely
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Výrobce
TT Electronics/BI
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Řada
Rotace
3600°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Drátový (navíjený)
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí věž
Odpor (ohmy)
100k
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Tolerance
±5%
Délka aktuátoru
0,812" (20,63mm)
Výkon (W)
2W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
10.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,874" prům. (22,20mm)