38PKABR10KLF30
Číslo produktu DigiKey
987-1696-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
38PKABR10KLF30
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms 0,15W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Uhlík 1.0 Otočka Horní seřízení
Kategorie
Teplotní koeficient
±500ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
10 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,15W
Velikost / rozměry
Redondo - diâm. 0,406" (10,30mm)
Tolerance
±30%