25PR50KLF
Číslo produktu DigiKey
987-1023-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25PR50KLF
Popis
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
25PR50KLF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Trubice
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
50 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,270" x 0,270" čelo (6,86mm x 6,86mm)
Tolerance
±10%