23BR20KLFTR
Číslo produktu DigiKey
987-1016-2-ND - Páska a cívka (TR)
987-1016-1-ND - Řezaná páska (CT)
987-1016-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
23BR20KLFTR
Popis
TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podrobný popis
20 kOhms 0,25W, 1/4W Přívod tvaru L Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
23BR20KLFTR Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
20 kOhms
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,197" x 0,177" čelo (5,00mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%