HM78D-7556R8MLFTR
Číslo produktu DigiKey
987-1439-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HM78D-7556R8MLFTR
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 29.38 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 6.8 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 41,8mOhm Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 2.6 A Nestandardní
Modely EDA/CAD
HM78D-7556R8MLFTR Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
3.67 A
Proudová saturace - sériová
1.84 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
41,8mOhm
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
167mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
6.8 µH
Indukčnost - v sériovém zapojení
29.38 µH
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,303" D x 0,303" Š (7,70mm x 7,70mm)
Jmenovitý paralelní proud
2.6 A
Výška
0,189" (4,80mm)
Jmenovitý sériový proud
1.3 A