HM78D-128680MLFTR
Číslo produktu DigiKey
987-1428-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HM78D-128680MLFTR
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 272 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 68 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 105mOhm Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 2.6 A Nestandardní
Modely EDA/CAD
HM78D-128680MLFTR Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
4.1 A
Proudová saturace - sériová
2.1 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
105mOhm
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
420mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
68 µH
Indukčnost - v sériovém zapojení
272 µH
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Jmenovitý paralelní proud
2.6 A
Výška
0,317" (8,05mm)
Jmenovitý sériový proud
1.3 A