HM78D-1210560MLFTR
Číslo produktu DigiKey
987-1455-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HM78D-1210560MLFTR
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 56UH SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 224 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 56 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 81mOhm max. Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 850 mA Nestandardní
Modely EDA/CAD
HM78D-1210560MLFTR Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
4.9 A
Proudová saturace - sériová
2.45 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
81mOhm max.
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
324mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
56 µH
Indukčnost - v sériovém zapojení
224 µH
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Jmenovitý paralelní proud
850 mA
Výška
0,413" (10,50mm)
Jmenovitý sériový proud
425 mA