HM78D-1210100MLFTR je pozastaven a není již veden u společnosti Digi-Key.
Dostupné náhrady:
Similar
TDK
Skladem : 181
Katalogový list
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 41.12 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 10 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 20mOhm max. Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 3.2 A Nestandardní
HM78D-1210100MLFTR
Číslo produktu DigiKey
987-1451-2-ND - Páska a cívka (TR)
987-1451-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HM78D-1210100MLFTR
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
HM78D-1210100MLFTR Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
11.75 A
Výrobce
TT Electronics/BI Magnetics
Proudová saturace - sériová
5.85 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
20mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
80mOhm max.
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Stínění
Stíněný
Počet cívek
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
10 µH
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost - v sériovém zapojení
41.12 µH
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Jmenovitý paralelní proud
3.2 A
Výška
0,413" (10,50mm)
Jmenovitý sériový proud
1.6 A