HA65A-25154R7LF
Číslo produktu DigiKey
987-1671-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HA65A-25154R7LF
Popis
FIXED IND 4.7UH 2.6 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 2,6mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,6mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
21MHz
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 155°C
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
1,043" D x 1,043" Š (26,50mm x 26,50mm)
Saturační proud (Isat)
61A
Výška při usazení (max)
0,610" (15,50mm)