WSU045-2000-13
Číslo produktu DigiKey
237-2205-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSU045-2000-13
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 4.5V 9W
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4,5V 9 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WSU045-2000-13 Modely
Kategorie
Výkon (W)
9 W
Výrobce
Triad Magnetics
Příkon naprázdno
100mW (max.)
Řada
Polarizace
Kladný střed
Balení
Hromadné balení
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
Úroveň VI
Určeno pro oblast
Severní Amerika
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Typ vstupu
Pevný nůž
Délka kabelu
60" (1,52m)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Vstupní konektor
NEMA 1-15P
Napětí - výstup
4,5V
Velikost / rozměry
2,80" D x 1,69" Š x 1,18" V (71,0mm x 42,8mm x 30,0mm)
Proud - výstup (max)
2A