L6R65DM-120-C8
Číslo produktu DigiKey
364-1623-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L6R65DM-120-C8
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Výrobce
Tri-Mag, LLC
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,69" D x 2,36" Š x 1,42" V (119,1mm x 59,9mm x 36,1mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CE, cULus, EN, FCC, TUV
Proud - výstup (max)
5A
Standardní číslo
Výkon (W)
60 W