THN 15-4822WIR
Číslo produktu DigiKey
THN15-4822WIR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THN 15-4822WIR
Popis
DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Vstup
Modely EDA/CAD
THN 15-4822WIR Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
625mA, 625mA
Mfr
Výkon (W)
15 W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
2
Účinnost
90%
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,39" V (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)