THN 15-4815WIR
Číslo produktu DigiKey
THN15-4815WIR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THN 15-4815WIR
Popis
DC DC CONVERTER 24V 15W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 625mA 18V - 75V Vstup
Modely EDA/CAD
THN 15-4815WIR Modely
Kategorie
Výkon (W)
15 W
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
91%
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,39" V (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
625mA