THN 15-4813WIR
Číslo produktu DigiKey
THN15-4813WIR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THN 15-4813WIR
Popis
DC DC CONVERTER 15V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 1A 18V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
THN 15-4813WIR Modely
Kategorie
Výkon (W)
15 W
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OVP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
89%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,39" V (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1A