THM 30-4815WI není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Recom Power
Skladem : 0
Katalogový list
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 1,25A 18V - 75V Vstup
THM-30WI
THM-30WI
THM 30-4815WI
Číslo produktu DigiKey
THM30-4815WI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THM 30-4815WI
Popis
DC DC CONVERTER 24V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
THM 30-4815WI Modely
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
5 kV
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Trubice
Vlastnosti
OCP, OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
89%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 5-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1,25A