THL 40-4812WI
Číslo produktu DigiKey
1951-THL40-4812WI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THL 40-4812WI
Popis
40W DC/DC CONVERTER IN 1X1" META
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 3,35A 18V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
THL 40-4812WI Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
93%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,45" V (25,4mm x 25,4mm x 11,4mm)
Napětí - vstup (max)
75V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, cURus
Proud - výstup (max)
3,35A
Standardní číslo
Výkon (W)
40 W