THL 40-2423WI
Číslo produktu DigiKey
1951-THL40-2423WI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THL 40-2423WI
Popis
40W DC/DC CONVERTER IN 1X1" META
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 1,7A, 1,7A 9V - 36V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
40 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
91%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,45" V (25,4mm x 25,4mm x 11,4mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 2
-15V
Schvalovací agentura
CB, cURus
Proud - výstup (max)
1,7A, 1,7A