THL 40-2412WI
Číslo produktu DigiKey
1951-THL40-2412WI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THL 40-2412WI
Popis
40W DC/DC CONVERTER IN 1X1" META
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 3,35A 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
THL 40-2412WI Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Účinnost
92%
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,45" V (25,4mm x 25,4mm x 11,4mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Proud - výstup (max)
3,35A
Standardní číslo
Výkon (W)
40 W