THL 15-2413WI
Číslo produktu DigiKey
1951-3323-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THL 15-2413WI
Popis
DC DC CONVERTER 15V 15W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 1A 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
THL 15-2413WI Modely
Kategorie
Výkon (W)
15 W
Mfr
Izolační napětí
1.8 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Účinnost
89%
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Proud - výstup (max)
1A