THL 15-2411WI
Číslo produktu DigiKey
1951-3321-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THL 15-2411WI
Popis
DC DC CONVERTER 5V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 3A 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
THL 15-2411WI Modely
Kategorie
Výkon (W)
15 W
Mfr
Izolační napětí
1.8 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
88%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB
Proud - výstup (max)
3A