THD 12-4811WI
Číslo produktu DigiKey
1951-2258-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THD 12-4811WI
Popis
DC DC CONVERTER 5.1V 12W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5,1V 2,4A 18V - 75V Vstup
Modely EDA/CAD
THD 12-4811WI Modely
Kategorie
Výkon (W)
12 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OVP, SCP, UVLO
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
85%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 24-DIP, 8 přívodů
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
1,25" D x 0,80" Š x 0,40" V (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
2,4A