TEN 20-4811WI
Číslo produktu DigiKey
1951-2978-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TEN 20-4811WI
Popis
DC DC CONVERTER 5V 20W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 4A 18V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TEN 20-4811WI Modely
Kategorie
Výkon (W)
20 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP, SCP
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
80%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 7-DIP, 6 přívodů
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,60" Š x 0,40" V (50,8mm x 40,6mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
4A