TEL 12-4815WI
Číslo produktu DigiKey
1951-TEL12-4815WI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TEL 12-4815WI
Popis
12 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 500mA 18V - 75V Vstup
Modely EDA/CAD
TEL 12-4815WI Modely
Kategorie
Výkon (W)
12 W
Mfr
Izolační napětí
1.8 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Základní deska
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
88%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
16-DIP modul, 5 přívodů
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
0,94" D x 0,54" Š x 0,40" V (23,8mm x 13,7mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, cURus
Proud - výstup (max)
500mA