TPN6R303NC,LQ
Číslo produktu DigiKey
TPN6R303NCLQTR-ND - Páska a cívka (TR)
TPN6R303NCLQCT-ND - Řezaná páska (CT)
TPN6R303NCLQDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPN6R303NC,LQ
Popis
MOSFET N CH 30V 20A 8TSON-ADV
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 20A (Ta) 700mW (Ta), 19W (Tc) Montáž na povrch 8-TSON rozšířený (3,1x3,1)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPN6R303NC,LQ Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 200µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
24 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1370 pF @ 15 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
700mW (Ta), 19W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-TSON rozšířený (3,1x3,1)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,3mOhm při 10A, 10V