TK560P65Y,RQ
Číslo produktu DigiKey
TK560P65YRQTR-ND - Páska a cívka (TR)
TK560P65YRQCT-ND - Řezaná páska (CT)
TK560P65YRQDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TK560P65Y,RQ
Popis
MOSFET N-CHANNEL 650V 7A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 7A (Tc) 60W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TK560P65Y,RQ Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 240µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
14.5 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
380 pF @ 300 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
60W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
560mOhm při 3,5A, 10V