TCR2LN28,LF(SE
Číslo produktu DigiKey
264-TCR2LN28LF(SETR-ND - Páska a cívka (TR)
264-TCR2LN28LF(SECT-ND - Řezaná páska (CT)
264-TCR2LN28LF(SEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCR2LN28,LF(SE
Popis
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 4-SDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 4-SDFN (0,8x0,8)
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,36V při 150mA
Mfr
Proud - výstup
Řada
Klidový proud (Iq)
2 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
4-XFDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
4-SDFN (0,8x0,8)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V