TCR2EF33,LM(CT
Číslo produktu DigiKey
TCR2EF33LM(CTTR-ND - Páska a cívka (TR)
TCR2EF33LM(CTCT-ND - Řezaná páska (CT)
TCR2EF33LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCR2EF33,LM(CT
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SMV
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TCR2EF33,LM(CT Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,2V při 150mA
Mfr
Proud - výstup
Řada
Klidový proud (Iq)
60 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V