XCL101A181ER-G
Číslo produktu DigiKey
893-XCL101A181ER-GTR-ND - Páska a cívka (TR)
893-XCL101A181ER-GCT-ND - Řezaná páska (CT)
893-XCL101A181ER-GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XCL101A181ER-G
Popis
DC DC CONVERTER 1.8V 0.3W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1,8V 100mA 0,9V - 5,5V Vstup
Kategorie
Napětí - výstup 1
Mfr
Proud - výstup (max)
100mA
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Neizolovaný modul PoL
Velikost / rozměry
0,10" D x 0,08" Š x 0,04" V (2,5mm x 2,0mm x 1,0mm)
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
CL-2025-02
Napětí - vstup (min)
0,9V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
5,5V