LED50W-048-C1050-D
Číslo produktu DigiKey
1121-1303-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LED50W-048-C1050-D
Popis
LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.05A
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,05A 24 ~ 48V Konstantní proud LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Modely EDA/CAD
LED50W-048-C1050-D Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1,05A
Výkon (W)
50 W
Řada
Stmívání
Analogový
Stupeň ochrany
IP66
Provozní teplota
-30°C ~ 60°C
Typ
Konstantní proud
Účinnost
88%
Velikost / rozměry
7,64" D x 1,69" Š x 0,98" V (194,0mm x 43,0mm x 25,0mm)
Napětí - vstup (min)
90VAC
Schvalovací agentura
CE, cULus
Napětí - vstup (max)
305VAC
Napětí - výstup
24 ~ 48V