LED40W-054-C0700
Číslo produktu DigiKey
1121-1071-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LED40W-054-C0700
Popis
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
700mA 28 ~ 54V Konstantní proud LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Modely EDA/CAD
LED40W-054-C0700 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
700mA
Výkon (W)
40 W
Stupeň ochrany
IP66, NEMA 4
Provozní teplota
-30°C ~ 60°C
Účinnost
86%
Typ
Konstantní proud
Velikost / rozměry
3,74" D x 2,76" Š x 1,26" V (95,0mm x 70,0mm x 32,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - vstup (min)
90VAC
Napětí - vstup (max)
305VAC
Hmotnost
0,015lb (6,8g)
Napětí - výstup
28 ~ 54V