LED40W-012 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 44
Skladem : 13
3,33A 12V Konstantní napětí LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
LED40W-012
Číslo produktu DigiKey
1121-1062-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LED40W-012
Popis
LED DRIVER CV AC/DC 12V 3.33A
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LED40W-012 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
3,33A
Výkon (W)
40 W
Stupeň ochrany
IP66, NEMA 4
Provozní teplota
-30°C ~ 60°C
Účinnost
84%
Typ
Konstantní napětí
Velikost / rozměry
3,74" D x 2,76" Š x 1,26" V (95,0mm x 70,0mm x 32,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - vstup (min)
90VAC
Napětí - vstup (max)
305VAC
Hmotnost
0,015lb (6,8g)
Napětí - výstup
12V