LED30W-42-C0700
Číslo produktu DigiKey
1121-1057-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LED30W-42-C0700
Popis
LED DRIVER CC AC/DC 21-42V 700MA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
700mA 21 ~ 42V Konstantní proud LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Modely EDA/CAD
LED30W-42-C0700 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
700mA
Výkon (W)
30 W
Stupeň ochrany
IP66
Provozní teplota
-30°C ~ 60°C
Účinnost
87%
Typ
Konstantní proud
Velikost / rozměry
4,92" D x 1,69" Š x 0,98" V (125,0mm x 43,0mm x 25,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cULus
Napětí - vstup (min)
90VAC
Napětí - vstup (max)
305VAC
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
21 ~ 42V