LED25W-12
Číslo produktu DigiKey
1121-1039-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LED25W-12
Popis
LED DRIVER CV AC/DC 12V 2.08A
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,08A 12V Konstantní napětí LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Modely EDA/CAD
LED25W-12 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
2,08A
Výkon (W)
25 W
Stupeň ochrany
IP66
Provozní teplota
-30°C ~ 60°C
Účinnost
81%
Typ
Konstantní napětí
Velikost / rozměry
3,15" D x 3,07" Š x 0,99" V (80,0mm x 78,0mm x 25,2mm)
Schvalovací agentura
CE, cULus
Napětí - vstup (min)
90VAC
Napětí - vstup (max)
305VAC
Hmotnost
0,437lb (198,00g)
Napětí - výstup
12V