LED12W-12
Číslo produktu DigiKey
1121-1022-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LED12W-12
Popis
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1A
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1A 12V Konstantní napětí LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LED12W-12 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1A
Výrobce
Thomas Research Products
Výkon (W)
12 W
Řada
Vlastnosti
OCP, OVP, SCP
Balení
Krabice
Stupeň ochrany
IP66
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 60°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Účinnost
78%
Typ
Konstantní napětí
Provedení koncovky
Vodiče
Topologie
Převodník střídavý-stejnosměrný
Velikost / rozměry
3,35" D x 1,42" Š x 0,91" V (85,0mm x 36,0mm x 23,0mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, cULus
Napětí - vstup (min)
90VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (max)
305VAC
Hmotnost
0,282lb (127,91g)
Napětí - výstup
12V