480:347:277-460VA-IC
Číslo produktu DigiKey
1121-1004-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
480:347:277-460VA-IC
Popis
XFRMR NON-ISOL 347V/480V 460VA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Kategorie
Sekundární napětí
277V
Výrobce
Thomas Research Products
Výkon - max
460VA
Řada
1. konektor
Vodiče
Balení
Krabice
2. konektor
Vodiče
Stav součásti
Aktivní
Hmotnost
7,2lbs (3,3kg)
Typ
Automatický transformátor (bez izolace)
Základní číslo produktu
Primární napětí
347V, 480V