480:347:277-125VA-IC
Číslo produktu DigiKey
1121-1003-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
480:347:277-125VA-IC
Popis
XFRMR NON-ISOL 347V/480V 125VA
Kategorie
Sekundární napětí
277V
Výrobce
Thomas Research Products
Výkon - max
125VA
Řada
1. konektor
Vodiče
Balení
Krabice
2. konektor
Vodiče
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Hmotnost
2,3lb (1kg)
Typ
Automatický transformátor (bez izolace)
Základní číslo produktu
Primární napětí
347V, 480V