UCC28C59DR
Číslo produktu DigiKey
296-UCC28C59DRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-UCC28C59DRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-UCC28C59DRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCC28C59DR
Popis
INDUSTRIAL, 30-V, LOW-POWER CURR
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UCC28C59DR Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
12,5V ~ 28V
Výrobce
Texas Instruments
Pracovní cyklus (max)
50%
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Synchronní usměrňovač
Ano
Stav součásti
Aktivní
Hodinová synchronizace
Ano
Typ výstupu
Budič tranzistoru
Řídicí funkce
Proudový limit, regulace doby průtahu, frekvenční řízení, měkký start
Funkce
Zvyšovací, Snižovací, Zvyšovací/snižovací
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Topologie
Zvyšovač napětí, snižovač napětí, flyback, předávací převodník, SEPIC
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)