UCC28C56HQDRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-UCC28C56HQDRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-UCC28C56HQDRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-UCC28C56HQDRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCC28C56HQDRQ1
Popis
AUTOMOTIVE, 30-V, LOW-POWER CURR
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UCC28C56HQDRQ1 Modely
Kategorie
Spínací kmitočet
1MHz
Výrobce
Texas Instruments
Pracovní cyklus (max)
100%
Řada
Synchronní usměrňovač
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Hodinová synchronizace
Ano
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Proudový limit, regulace doby průtahu, frekvenční řízení, rampa, měkký start
Typ výstupu
Budič tranzistoru
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Funkce
Zvyšovací, Snižovací, Zvyšovací/snižovací
Třída
Automobilový průmysl
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Kvalifikace
AEC-Q100
Topologie
Zvyšovač napětí, snižovač napětí, flyback, předávací převodník, SEPIC
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Výstupní fáze
1
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
15,5V ~ 28V