UCC25600EVM-644
Číslo produktu DigiKey
296-37529-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCC25600EVM-644
Popis
EVAL BOARD FOR UCC25600
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
UCC25600 - AC/DC, Primární a sekundární strana, s PFC 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
50V
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup
12A
Balení
Krabice
Napětí - vstup
108 ~ 265VAC
Stav součásti
Zastaralé
Topologie regulátoru
Rezonanční
Hlavní účel
AC/DC, Primární a sekundární strana, s PFC
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
UCC25600
Výstupní výkon
600W