UA78M33CKCS
Číslo produktu DigiKey
296-21633-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UA78M33CKCS
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UA78M33CKCS Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
2V při 350mA
Mfr
Proud - výstup
Balení
Trubice
PSRR
80dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - vstup (max)
25V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V