UA78L12ACPKG3
Číslo produktu DigiKey
296-50454-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-50454-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-50454-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UA78L12ACPKG3
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-89-3
Modely EDA/CAD
UA78L12ACPKG3 Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,7V při 40mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
27V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-3
Napětí - výstup (min/fixní)
12V