UA78L12ACLPM | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | UA78L12ACLPM |
Popis | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | UA78L12ACLPM Modely |
Kategorie | Pokles napětí (max) 1,7V při 40mA |
Mfr | Proud - výstup |
Balení Řezaná páska (CT) Páska a krabice (TB) | PSRR 42dB (120Hz) |
Stav součásti Aktivní | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat |
Výstupní konfigurace | Provozní teplota 0°C ~ 125°C |
Typ výstupu | Způsob montáže Průchozí otvor |
Napětí - vstup (max) 27V | Dodávaná velikost pouzdra TO-92-3 |
Napětí - výstup (min/fixní) 12V | Základní číslo produktu |