UA78L12ACDR
Číslo produktu DigiKey
296-15054-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-15054-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-15054-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UA78L12ACDR
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UA78L12ACDR Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,7V při 40mA
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí - vstup (max)
27V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napětí - výstup (min/fixní)
12V