TUSB2E2211001YCGR
Číslo produktu DigiKey
296-TUSB2E2211001YCGRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TUSB2E2211001YCGRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TUSB2E2211001YCGRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TUSB2E2211001YCGR
Popis
TWO-PORT EUSB2 (REV 1.2) TO USB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vyrovnávací paměť, ReDriver 2 Kanál 480Mbps 25-DSBGA (2x2)
Kategorie
Počet kanálů
2
Výrobce
Texas Instruments
Kondicionování signálu
Ekvalizace vstupu, Rozvolnění výstupu
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita - vstup
10 pF
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
1,62V ~ 1,98V, 3V ~ 3,6V
Typ
Vyrovnávací paměť, ReDriver
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)