TSM24CADBZR
Číslo produktu DigiKey
296-TSM24CADBZRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TSM24CADBZRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TSM24CADBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSM24CADBZR
Popis
TVS DIODE 24VWM 35VC SOT233
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
35V (typ.) Svorka 24A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TSM24CADBZR Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
1200W (1,2kW)
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
CAN, telecom.
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
14pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TA)
Obousměrné kanály
1
Třída
Automobilový průmysl
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
24V (max.)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Průrazné napětí (min)
25,5V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Omezovací napětí (max) při Ipp
35V (typ.)
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
24A (8/20µs)