TPS7B92120DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-TPS7B92120DBVRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS7B92120DBVRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS7B92120DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS7B92120DBVR
Popis
IC REG LINEAR 12V 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
3 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
250 µA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
55dB ~ 43dB (10kHz ~ 100kHz)
Výstupní konfigurace
Řídicí funkce
Proudový limit
Typ výstupu
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
40V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
12V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Pokles napětí (max)
3,7V při 300mA