TPS7A8500RGRT
Číslo produktu DigiKey
296-43883-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-43883-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-43883-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS7A8500RGRT
Popis
IC REG LINEAR POS ADJ 4A 20-VQFN
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Nastavitelný/programovatelný 1 Výstup 4A 20-VQFN (3,5x3,5)
Modely EDA/CAD
TPS7A8500RGRT Modely
Klidový proud (Iq)
4 mA
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
6 mA
PSRR
42dB ~ 25dB (10kHz ~ 500kHz)
Výstupní konfigurace
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
6,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
0,8V
Pouzdro
20-VFQFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (max)
Dodávaná velikost pouzdra
20-VQFN (3,5x3,5)
Pokles napětí (max)
0,5V při 4A