TPS7A3001DGNT
Číslo produktu DigiKey
296-27744-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-27744-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-27744-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS7A3001DGNT
Popis
IC REG LINEAR NEG ADJ 8-HVSSOP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Negativní Nastavitelný 1 Výstup 200mA 8-HVSSOP
Modely EDA/CAD
TPS7A3001DGNT Modely
Klidový proud (Iq)
100 µA
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
950 µA
PSRR
72dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Řídicí funkce
Povolit, Měkký start
Typ výstupu
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
-35V
Napětí - výstup (min/fixní)
-1,18V
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (max)
Dodávaná velikost pouzdra
8-HVSSOP
Pokles napětí (max)
0,6V při 200mA