TPS7A20L18PDQNR
Číslo produktu DigiKey
296-TPS7A20L18PDQNRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS7A20L18PDQNRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS7A20L18PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS7A20L18PDQNR
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4-X2SON
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 4-X2SON (1x1)
Modely EDA/CAD
TPS7A20L18PDQNR Modely
Klidový proud (Iq)
15 µA
PSRR
95dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
Řídicí funkce
Proudový limit, Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
4-X2SON (1x1)
Pokles napětí (max)
0,2V při 300mA